Hoppa till sidans innehåll

Nya medlemmar


Alla hälsas välkomna till klubben. Hoppas ni ska trivas med oss, och vad vi erbjuderer. Lycka till med träning och ev. tävlande.

 

Senaste uppdatering gjord 2018-11-11

(senaste överst)

 

 

1425 Erik Liedberg, Lund

1424 Lars Hansson, Lund

1423 Martin Persson, Södra Sandby

1422 Albin Reimers Alexandersson, Genarp

1421 Lukas Mårtensson, Lund

1420 Martin Hall, Dalby

1418 Jonas Håkansson, Staffanstorp

1417 Ulrika Wijk, Dalby

1416 Uno Remitz, Lund

1415 Linnea Lagrange, Lund

1414 Michela Dell'Anno Boulton, Kävlinge

1412 Erpur Adalsteinsson, Lund

1411 Mathilda Tarandi, Lund

1410 Peter Filiptsev, Lund

1409 Ida Bjerström, Veberöd

1408 Katarina Sundin, Lund

1407 Johan Brisfors, Lund

1406 Ewa Folkesson, Bjärred

1405 Pia Jensen, Flyinge

1404 Anders Frostin, Lund

1403 Benjamin Vartia, Veberöd

1402 Hanna Vartia, Veberöd

1400 Lena Vedmo, Staffanstorp

1399 Carl Hammarlund, Malmö

1398 Krzysztof Zygmunt, Kävlinge

1397 Tilde Jönsson, Genarp

1396 Arne Karlsson, Eslöv 

1395 Fenna Schier, Södra Sandby

1394 Henrik Eriksson, Södra Sandby

1393 Tanja Håkansson, Staffanstorp

1392 Rikard Johansson, Lund

1391 Freyr Karlsson, Lund

1390 Johan Lundell, Lund 

1389 Tomas Achen, Södra Sandby

1388 Göran Eliasson, Lund

1387 Carl Victor Christensen, Göteborg

1386 Lukas Heurlin, Södra Sandby

1385 Per-Arne Olsson, Blentarp

1384 Per-Henrik Thurban, Bara

1383 Mattias Petersson, Flyinge

1382 Malin Rentner, Bjärred

1381 Camilla Lindholm Borg, Helingbor

1380 Peter J Skogström, Bara

1379 Simon Tikkanen Jönn, Spånga

1378 Olle Nordlund, Dalby

1377 Stefan Nordlund, Dalby

1376 Patrik Kirkhorn, Södra Sandby

1375 Mattias Hallin Veres, Lomma 

1374 David Hartman, Lund

1373 Algot Sollvén, Staffanstorp

1372 Tuva Sollvén, Staffanstorp

1371 Martin Olsson, Södra Sandby

1370 Fredrik Carlberg, Lund

1369 Max Lundberg, Bjärred

1368 Håkan Berg, Degeberga

1367 Ulrikas Hougland, Lund

1366 Isak Prellner Höör

1365 Karl-Johan Nyberg, Lund

1364 Leo Faager, Lund

1363 Hugo Faager, Lund

1362 Pernilla Lindeberg, Södra Sandby

1361 Jan Binkowsky, Lund

1360 Lars Larsson, Löddeköpinge

1359, Anna Gisselsson, Lund

1358 Monica Boss Holmgren, Lund

1357 Cecilia Wesser Nylén, Lund

1356 Göran Andersson, Lund

1355 Peter Hansson, Bjärred

1354 Anders Håkansson, Sjöbo

 

Uppdaterad: 25 SEP 2018 10:13
Skribent: Gunnar Sandmark

 

Aktuella Tävlingar 

  

Skrylle Challenge 2018

 

Skrylleloppet 2019

fb_bif

Postadress:
Björnstorps IF
Gunnar Sandmark, Oxelgränd 8
27531 Sjöbo

Besöksadress:
Skryllegården, Skryllegården
24791 Södra Sandby

Kontakt:
Tel: 070-551 73 61
E-post: This is a mailto link